Aukščiausio lygio lyderystės forumas

Sėkmingai organizacijai privalomas geras vadovavimas. Aukščiausio lygio lyderystės forumo paslauga, kurią teikia Adizes Institutas, yra unikali ir galinga valdymo plėtros programa. Nepaisant to, jog programos pagalba gerinami aukščiausio lygio vadovų bei vadybininkų vadovavimo įgūdžiai, jos pagalba atrandami būdai kaip efektyviai ir už prieinamą kainą kurti ateities lyderių komandą, kuri yra būtina siekiant tolimesnio organizacijos klestėjimo.

Aukščiausios lyderystės forumo paslauga teikiama komandoms, kurios maksimali apimtis 12 dalyvių. Sesijos trukmė apima tris valandas, kuri vyksta kartą ar dukart per mėnesį. Interneto forumuose bei papildomuose ištekliuose pateikiama medžiaga, apimanti tolimesnių veiksmų įgyvendinimą bei pagrindines programos sąvokas, papildanti aktyvios sesijos turinį ir mokymosi proceso spartą.

Kiekvieno aukščiausios lyderystės forumo grupė susideda iš 15-20 aukščiausio lygio vadovų ar vadybininkų, kurie gali būti tiek iš skirtingų įmonių, tiek iš skirtingų pramonės šakų. Užsiėmimai yra moderuojami Adizes aukščiausios lyderystės forumo programos sertifikatą turinčio konsultanto, kuris perteikia dinamišką ir interaktyvią mokymosi patirtį, praturtinančią profesinę ir asmeninę patirtį.