Adizes konsultantai

Adizes Instituto Lietuva sertifikuoti konsultantai:

Dr. Virginijus Kundrotas

Virginijus Kundrotas yra Socialinių mokslų daktaras (Edukologija), Adizes Graduate School (JAV) dekanas,   Adizes Instituto Lietuva vadovas bei Adizes metodologijos sertifikuotas dėstytojas. Dr. Virginijus Kundrotas taip pat yra Baltijos Vadybos Plėtros Asociacijos (BMDA) prezidentas, Centrinės ir Rytų Europos vadybos plėtros asociacijos (CEEMAN) vice-prezidentas; Mokslinio žurnalo Baltic Journal of Management (UK) redakcinės kolegijos narys, Pasaulio Verslo mokyklų reitingavimo EDUNIVERSAL (Prancūzija) tarptautinio mokslinio komiteto narys, atsakingas už Centrinę bei Rytų Europą. Tarptautinės verslo akademijos – IAB (Kazachstanas) direktorių tarybos narys. Jis taip pat eina tarybos nario pareigas Lietuvos Laisvosios Rinkos Institute, Panevėžio kolegijoje, elektroninio žurnalo „Vilnews“ taryboje bei kitose institucijose.

Dr. Virginijus Kundrotas yra ISM Vadybos ir Ekonomikos Universiteto įkūrėjas ir ėjo šio universiteto rektoriaus pareigas nuo jo įkūrimo (1999 m) iki 2008 m. Jis nuolat vadovauja tarptautinėms ekspertų komandoms, vertinančioms studijų programas Ekonomikos bei Verslo administravimo srityse Latvijos universitetuose ir kitose aukštosiose mokyklose, yra tarptautinių kokybės sistemų užsienyje (EPAS, CEEMAN) ir Lietuvoje (Studijų Kokybės Vertinimo Centro (SKVC)) ekspertas; Vizituojantis profesorius daugelyje Verslo mokyklų: Prancūzijoje (Euromed Management), Čekijoje (Prahos ekonomikos universitetas), Latvijoje (Bankininkystės akademija), Kazachstane (Tarptautinė verslo akademija) ir kt. Kaip vizituojantis profesorius Dr. Virginijus Kundrotas kiekvienais metais dėsto CSR ir verslo etikos kursus magsitrantūros, vadovų magistrantūros ir bakalaurų lygmenyje ISM Vadybos ir ekonomikos universitete, bei magistrams Euromed Management (Prancūzija) ir MBA International Academy of Business (Kazakstanas) ir kt.

______________________________________________________

Rolandas Juraitis

Rolandas Juraitis yra Adizes Instituto Lietuvoje konsultantas, baigęs “Adizes Team Integrators” mokymus, šiuo metu besitobulinantis Adizes Graduate School (JAV). International Coach Federation narys, ICF Lietuva viceprezidentas, UAB RD Capital Development direktorius ir savininkas, profesionalus koučingo specialistas ir supervizorius.

Jis taip pat turi 19 metų vadovaujančio darbo ir nuosavo verslo kūrimo patirties. Paskutinius 5 metus pagrindinį savo laiką skiria asmeniniam vadovų koučingui ir organizacijų konsultavimui pokyčių valdymo klausimais.

____________________________________________________

Adizes konsultantai yra mokomi Adizes metodikos pasitelkiant įvairias programas. Žemiau rasite įvairios sertifikacijos bei kvalifikacinio laipsnio Adizes konsultantų sąrašą. Šis sąrašas yra suskirstytas į dvi grupes: pirmoji grupė tai pokyčių vadovai, kurie yra apmokinti bei atestuoti įgyvendinti organizacinę transformaciją, ir ,antroji grupė – vadybos plėtros lyderiai, kurie profesionaliai parengti apmokinti vadovaujantį personalą fundamentaliųjų Adizes metodologijos pagrindų..

Peržiūrėti visus dabartinius sertifikuoti Adizes Symbergetic™ konsultantus: spauskite čia